WITAJ NA STRONIE OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO ŻUCZEK – SIELPIA

Jeśli szukasz noclegu nad zalewem, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Ośrodek Wypoczynkowy ŻUCZEK, znajduje się w Sielpi Wielkiej przy ul.Turystycznej 4– miejscowości położonej w powiecie koneckim w województwie świętokrzyskim. Położony jest około 300 metrów od plaży i przepięknego zalewu.


Do dyspozycji, dla gości Ośrodka ŻUCZEK, posiadamy:

10 domków wolnostojących, które dzielą się na dwa typy.

Pięć z nich to : *spory taras przed domkiem, salon z dwiema wersalkami, stół z krzesłami oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, kuchenka gazowa, garnki, czajnik, talerze, sztućce, kubki). Z salonu na prawo wchodzimy do sypialni, w której są dwa tapczany jednoosobowe oraz szafa wnękowa. Z lewej strony salonu jest wejście do łazienki (umywalka, ubikacja, natrysk)

Druga piątka domków, to takie, przed którymi jest duży taras, który prowadzi nas do salonu. Po prawo przy wejściu znajduje się łazienka, a na wprost wejście do dwóch oddzielnych sypialni. Do dyspozycji również w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Zdjęcie domków w ośrodku wczasowym Żuczek

Darmowe WiFi

Darmowe WiFi

Na terenie całego ośrodka jest dostęp do Internetu, który oczywiście jest nieodpłatny.


Ułożenie domków w kształcie podkowy gwarantuje dobrą widoczność placu zabaw z każdego tarasu, dzięki czemu Goście odpoczywają a ich dzieci dobrze się bawią. Teren ośrodka jest ogrodzony. W pobliżu sklep spożywczy oraz liczne punkty gastronomiczne.